Nr katalogowy: 137

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 137
Dziewczyna z koszem, 1875
olej, płótno dublowane; 70 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / Monachium / 1875.
Cena oferowana 27 000 zł