Nr katalogowy: 1170

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

Nr katalogowy: 1170
Na przełaj przez łąki
olej, płótno; 77 x 102 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski.
Obraz posiada opinię pana Adama Konopackiego z 1998 r.

Bibliografi...
Cena oferowana 280 000 zł