Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)
Nr katalogowy137
Dziewczyna z koszem, 1875
olej, płótno dublowane; 70 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / Monachium / 1875.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
27 000 zł
Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)
Nr katalogowy147
Portret męski
olej, płótno; 69,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: Zygmunt Ajdukiewicz.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
32 000 zł