Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)
Nr katalogowy1170
Na przełaj przez łąki
olej, płótno; 77 x 102 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski.
estymacja: 350 000 - 450 000 zł
280 000 zł