Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

128
Starość i młodość pastel, tektura; 71 x 51 cm;
sygn. u dołu po środku: T.Axentowicz.
estymacja: 40 000 - 55 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

131
Kwitnący sad, ok. 1907 olej, płótno, 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
estymacja: 22 000 - 27 000 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

137
Dziewczyna z koszem, 1875 olej, płótno dublowane; 70 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / Monachium / 1875.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925)

144
Portret kobiety w sukni lila-róż olej, płótno; 54,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Jan. W. Chełmiński.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł

Ivan Kuzmicz FIODOROV (1853-?)

145
Maria Aleksandrowna Imperatorowa żona Aleksandra ll olej, płótno dublowane; 84 x 68 cm (wymiar owalu);
sygn. i dat. przy lewej krawędzi po środku: I. Fiodorov (cyrylicą) / 1878 … (cyrylicą)
estymacja: 17 000 - 22 000 zł

Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921)

159
Przed włoską tawerną, 1880? olej, płótno; 21 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Kotarbiński 80 (?);
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Malarz nieokreślony, włoski (genueński?), XVI

162
Wulkan olej, płótno dublowane; 105 x 87,5 cm.
estymacja: 25 000 - 32 000 zł

Adam PYNACKER (ok. 1622-1673)

166
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno naklejone na deskę; 35,5 x 48,5 cm;
sygn. l.d.: AP.
estymacja: 66 000 - 88 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

426
Zwielokrotniona, 1968 olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "ZWIELOKROTNIONA" 1968 ROK / olej / 90 cm x 63 cm
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

429
Jurajska dziewczyna, 1976 olej, płótno; 116 x 73 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka, dat. p. d.: 1976.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł

Paweł ALTHAMER (ur. 1967)

503
Lalka - Mikołaj, lata 90. XX w. technika własna, tkanina; wys. ok. 38 cm;
z tyłu metka autorska: ALTHAMER (...) WARSZAWA.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.F

704
Komplet sztućców na 12 osób i środka stołu w kantynie (106 sztuk) plater cechowany; Warszawa, 1915-1939
estymacja: 12 000 - 16 000 zł