Nr katalogowy: 4

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 4

Wenecja - Ca’ d’Oro

litografia, papier; 25 x 31 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: StK 1907 (na płycie).
estymacja: 900 - 1 200 zł