Nr katalogowy: 1002

Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

Nr katalogowy: 1002

Widok na dzwonnicę kościoła św. Anny w Warszawie, 1915

litografia, papier; 72,5 x 54 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FJabłczyński (ołówkiem)
estymacja: 1 100 - 1 400 zł