Nr katalogowy: 1003

Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

Nr katalogowy: 1003

Widok na dzwonnicę katedry Świętojańską, 1916

litografia, papier; 72,5 x 54 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jabłczyński (ołówkiem)
estymacja: 1 100 - 1 400 zł