Nr katalogowy: 6

Wilhelm STRYOWSKI (1834-1917)

Nr katalogowy: 6

Przy rybackich łodziach

ołówek, papier; 9,5 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Stryowski.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł