Nr katalogowy: 1004

Wilhelm WACHTEL (1875-1942)

Nr katalogowy: 1004

Idylla sobotnia

litografia, papier; 60 x 43,5 cm (całość);
sygn. u dołu: W W (w kompozycji);
estymacja: 800 - 1 100 zł