Julian FAŁAT (1853-1929)

103
Wiosna w Bystrej, 1910 akwarela, jasnobrązowy karton; 54 x 74 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: jFałat / Bystra 1910;
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

109
Pejzaż zimowy gwasz, jasnobrązowy papier naklejony na tekturę;
32,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: jFałat.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena sprzedaży 43 000 zł

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

117
W mieście - Paysage avant, 1927 olej, tektura; 45 x 53 cm;
sygn. p. d.: S.E.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

120
Portret Julci, 1924 olej, tektura; 101,5 x 69 cm;
sygn. i dat. l. g.: Jacek Malczewski 1924;
estymacja: 120 000 - 150 000 zł
Cena oferowana 95 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

123
Po polowaniu - Martwa natura myśliwska olej, płótno; 149 x 136 cm;
sygn. i dat. l. d.: FPautsch / FPautsch 1932;
estymacja: 65 000 - 85 000 zł

Aleksander ŚWIESZEWSKI (1839-1895)

126
Panorama Monachium, 1864 olej, papier naklejony na tekturę; 20,5 x 25,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Aleksander Świeszewski / 1864 Monachium (piórem);
estymacja: 25 000 - 32 000 zł

Włodzimierz ŁOŚ (1849-1888)

127
Odpoczynek oficerów olej, płótno; 32,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Loss.
estymacja: 50 000 - 65 000 zł

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

128
Drużba - Krakowiak olej, płótno dublowane; 40,5 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Wierusz-Kowalski.
estymacja: 90 000 - 120 000 zł
Cena oferowana 85 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

129
Trębacz z koniem, 1934 olej, tektura; 49,5 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1934
estymacja: 29 000 - 38 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł

Jan KONARSKI (1850-1918)

131
Wilki tuż, tuż olej, płótno dublowane; 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: JKonarski.
estymacja: 50 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

138
Zagroda góralska - Gubałówka olej, tektura; 71 x 103,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

140
Scena mitologiczna - Pląsy centaurów olej, płótno; 62,5 x 109,5 cm;
sygn. l. d.: Zygmunt Ajdukiewicz;
estymacja: 75 000 - 100 000 zł