Michał BUGALSKI (ur. 1985)

1
Z cyklu: I don't want to go to sleep fotografia barwna, dibond;
148 x 121 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Seweryn SWACHA (ur. 1979)

2
Jagermeister, 2017 rozpuszczony druk, akwarela,
papier; 30 x 42 cm;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Dawid MISIORNY (ur. 1985)

3
Bez tytułu, 2011 fotografia czarno-biała, digital print,
papier archiwalny; 40 x 50 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

7
Anna SADOWSKA (ur. 1971) Drzewko japońskie, 2007
sucha igła, wypukłodruk, papier; 100 x 70 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

8
Jakub Julian ZIÓŁKOWSKI (ur. 1980) Bez tytułu, 2007
gwasz; karton; 35 x 50 cm;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

10
Paweł TKACZYK (ur. 1979) Bez tytułu - dyptyk, 2017
akryl i lakier (technika własna) płótno; 70 x 60 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

13
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977) Bez tytułu, 2017
Bez tytułu, 2017
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

14
Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978) Bez tytułu, 2004
tempera jajowa, płótno; 70 x 70 cm;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

THE KRASNALS (rok założenia: 2008)

16
Brad Pitt główny Bękart Wojny Tarantino, 2009 olej, płótno; 270 x 100 cm;
na odwrocie znak grupy artystycznej: TK pod koroną (niebieski)
estymacja: 20 000 - 30 000 zł

17
Barack Obama w Las Vegas - Afera hazardowa, 2009 akryl, technika mieszana, płótno; 270 x 120 cm;
estymacja: 20 000 - 30 000 zł

Sara HUPAS (ur. 1987)

19
Od spokojnej wody po wzburzone morze, 2015 drewniane listewki, agrowłóknina, kulka styropianowa;
16 x 16 cm (wymiar każdej z prac);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

20
Wir, 2017 olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2017.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł