Nr katalogowy: 4

Władysław Aleksander MALECKI (1836-1900)

Nr katalogowy: 4

Pejzaż, 1875

ołówek, gwasz, papier jasnobrązowy; 14 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. W. M. 75.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł