Nr katalogowy: 1005

Jewgienij Matwiejewicz SIDORKIN (1930-1982)

Nr katalogowy: 1005

Nowy naczelnik, 1974-1978

litografia, papier; 44 x 45 (wymiar kompozycji), 52 x 63 (wymiar arkusz);
sygn.. p. d.: ...
estymacja: 2 700 - 3 600 zł