Nr katalogowy: 2

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

Nr katalogowy: 2

Tokimono, 2017

akryl, olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. i dat. p. d.: Elżbieta / Banecka / 2017
Cena sprzedaży 2 200 zł