Nr katalogowy: 15

Joanna GOŁASZEWSKA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 15

Zimowe mgły, 2016

akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Gołaszewska / 2016
Cena sprzedaży 500 zł