Nr katalogowy: 44

Grzegorz PABEL (ur. 1940)

Nr katalogowy: 44

Bez tytułu, 2017

collage, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PABEL
Cena sprzedaży 3 300 zł