Nr katalogowy: 50

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Nr katalogowy: 50

Zwinny i szybki przemyka się, 2013

akryl, płótno; 30 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena sprzedaży 1 200 zł