Nr katalogowy: 51

Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)

Nr katalogowy: 51

Czarny, 2015

wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena sprzedaży 1 000 zł