Nr katalogowy: 52

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

Nr katalogowy: 52

Kolekcja nocnych motyli, 2013

akwarela, papier; 70 x 49 cm (wymiar całości);
sygn., dat. i opisana p. d.
Cena sprzedaży 2 000 zł