Nr katalogowy: 56

Antoni STAROWIEYSKI (ur. 1973)

Nr katalogowy: 56

Okno (Formy istnienia), 2015

olej, płótno; 60 x 46 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisany
Cena sprzedaży 8 500 zł