Nr katalogowy: 58

Paweł SUSID (ur. 1952)

Nr katalogowy: 58

My chcemy... i tłumaczenie, 2017/2018

akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SUSID 2017/18
Cena sprzedaży 9 000 zł