Nr katalogowy: 59

Wiesław SZAMBORSKI (ur.1941)

Nr katalogowy: 59

Biała chmura nad jeziorem, 2013

akryl, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szamborski '13
Cena sprzedaży 1 200 zł