Nr katalogowy: 6

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 6

Zakonnik

węgiel, papier żeberkowy; 47 x 29 cm;
sygn. l. d.: Józ Mehoffer; praca przed konserwacją.
estymacja: 3 300 - 4 400 zł
Cena oferowana 3 200 zł