Nr katalogowy: 101

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 101

Kraków - Kościół Mariacki

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 31 x 23 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł