Nr katalogowy: 103

Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Nr katalogowy: 103

Kamienica Książąt Mazowieckich

akwarela, papier; 44 x 31 cm;
sygn. p. d.: Stankiewicz (słabo czytelnie);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł