Nr katalogowy: 110

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 110

Jan III Sobieski na przeglądzie pułków kozackich, 1924

akwarela, karton; 58,5 x 79 cm;
sygn. (wraz z dedykacją) w l. g. narożniku
estymacja: 13 500 - 18 000 zł