Nr katalogowy: 116

Jules BOUDRY (1888-1951)

Nr katalogowy: 116

Martwa natura z domowym ołtarzykiem

olej, tektura; 57 x 46 cm;
sygn. l. d.: Jules Boudry.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł