Nr katalogowy: 119

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 119

Pan i pies - Pies i pan, 1942

olej, papier naklejony na tekturę; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: mal. JKrawczyk 1942;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł