20 czerwca 2018

Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

20 czerwca 2018 r.
godz. 18:00
W siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
Ul. Karowa 31 w Warszawie

WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA:
16.06.2018 (sobota): 12:00 – 15:00
18.06.2018 (poniedziałek): 11:00 – 19:00
19.06.2018 (wtorek): 11:00 – 19:00
20.06.2018 (środa): 11:00 – 18:00

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Stefan SZMAJ (1893-1970)

5
Św. Sebastian, 1930 linoryt, papier; 21,5 x 15 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Szmaj (ołówkiem),

Marian KONARSKI (1909-1998)

21
Sowiniec - widok z góry, 1936 ołówek, papier; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Marian Konarski

Marian KONARSKI (1909-1998)

23
Projekt schodów III, 1937 kredka, ołówek, papier; 16 x 36,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Konarski 37;

Józef MEHOFFER (1869-1946)

30
Akt leżący ołówek, papier; 20,7 x 34,5 cm (w świetle passe-partout);
numerowany l. g.: 3/291;

Józef MEHOFFER (1869-1946)

32
Św. Katarzyna - szkic do kartonu węgiel, papier; 47,5 x 30 cm (w świetle passe-partout);
opisany l. d.: witr. Fryb. Męczennicy s. Catharina;

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

34
Postać kobiety sangwina, pastel, papier żeberkowy; 42 x 57 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: STACHIEWICZ.

Henryk HAYDEN (1883-1970)

104
Pejzaż z nadmorskim miasteczkiem gwasz, akwarela, papier; 30 x 46,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Hayden

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

105
Za waszą i naszą wolność akwarela, tusz, piórko, papier; 40,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: AU.

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

107
Martwa natura z kwiatami i ikoną akwarela, karton; 45 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: majaberezowska.

Marian KONARSKI (1909-1998)

109
Powstanie pomysłu utworu lirycznego,1930 gwasz, papier; 21 x 21 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Marjan Konarski / V 1930;

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

122
Pejzaż włoski gwasz, papier naklejony na tekturę; 49,5 x 35 cm;
na odwrocie: autorski stempel

Czesław ZAWADZIŃKI (1878-1936)

129
Portret kobiety pastel, tektura; 57,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: ZawaDziński.