Nr katalogowy: 12

Autor nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 12

Akty - szkice

akwaforta, papier żeberkowy; 48 x 32 cm (wymiar arkusza);
w kompozycji: stylizowany inicjał z datą 1914