Nr katalogowy: 103

Stanisław PRAUSS (1902-1967)

Nr katalogowy: 103

Piwonie, 1948

akwarela, papier; 33,5 x 53 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Prauss Stanisław / Kielce 1948