Nr katalogowy: 104

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 104

Pejzaż z nadmorskim miasteczkiem

gwasz, akwarela, papier; 30 x 46,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Hayden