Nr katalogowy: 113

Adolf LINS (1956-1927)

Nr katalogowy: 113

Pejzaż z wiejską chatą

akwarela, pastel (?), karton; 22 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ad Lins.