Nr katalogowy: 114

J. BONIN, XIX w.

Nr katalogowy: 114

Widok na miasto Benares, 1887

akwarela, ołówek, karton; 25,5 x 34, 7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J.Bonin/30.IX.87,