Nr katalogowy: 4

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 4
Trójka koni krakowskich
litografia, papier; 18 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: JKossak;