Nr katalogowy: 1006

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 1006

Anhelli, 1881

litografia, papier; 25 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na kamieniu l. g.: Jacek Malczewski 81
estymacja: 900 - 1 200 zł