Nr katalogowy: 1007

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 1007

Amazonka, 1881

litografia, papier; 18,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu l. d.: WKossak.
estymacja: 900 - 1 200 zł