Nr katalogowy: 104

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 104

Plaża - Nad Bałtykiem, 1928

akwarela, gwasz, karton; 24 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1928; (przed konserwacją).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena oferowana 3 000 zł