Nr katalogowy: 108

Michał POCIECHA (1852-1908)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż nadwodny ze sztafażem

gwasz, akwarela, kredka, papier; 35 x 76 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: MPociecha.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł