Nr katalogowy: 111

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 111

Zima na Olczy

olej, tektura; 29 x 36 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł