Nr katalogowy: 116

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 116

W letnim słońcu - Portret piastunki z dzieckiem, ok, 1914

olej, tektura, 30 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł