Nr katalogowy: 117

Stanisław SZWARC (1880-1953)

Nr katalogowy: 117

Na krakowskim rynku

olej, tektura; 48,5 x 64 cm;
sygn. p. d.: St. Szwarc.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł