Nr katalogowy: 123

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 123

Kwiaty

olej, tektura; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: MJabłoński (inicjał wiązany).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł