Nr katalogowy: 127

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 127

Bydło na popasie

olej, płótno dublowane; 61 x 77 cm;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł