Nr katalogowy: 130

Malarz nieokreślony polski, XVIII w.

Nr katalogowy: 130

Sarmata - Portret epitafijny

olej, blacha miedziana; 32 x 29 cm (owal).
Wysokiej klasy artystycznej portret, rzadkość antykwaryczna.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł