Nr katalogowy: 131

Malarz polski cechowy, 1 poł. XVIII w.

Nr katalogowy: 131

Święty Kazimierz

olej, płótno dublowane; 112 x 77,5 cm.
Obraz wycięty z większej kompozycji (ołtarzowej?)
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł