Nr katalogowy: 1101

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 1101

Chłopskie pogaduchy

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy naklejony
na tekturę; 16 x 30,5 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł