Nr katalogowy: 1107

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1107

Poeta, księga i Amor, 1958

olej, gwasz, papier; 31,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Kasper Pochwalski 1958
estymacja: 2 700 - 3 600 zł