Nr katalogowy: 1110

Malarz nieokreślony niemiecki, XX w.

Nr katalogowy: 1110

Panorama miasta

olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygn. l. d.: T. Waldan... - (słabo czytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 600 zł